Šlepečiūtė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Esu jai skolinga. Ta skola tęsiasi gal pusė metų. Įsivaizduojat kaip jaučiuosi tiek laiko skolinga kai tai atsimenu vos ne kasdien! Jau jau einu jungtis kompą, jau jau rašysiu apie ją… jau jau…., bet skambutis, žinutė, reikalas toks, anoks, dar dešimt žinučių apie kitus reikalus, dar šimtas žinučių apie dar kitus… ir vėl naktis, atsiminiau, kad neparašiau prieš įkrentant į sapną. Kitą. Nakties. Kai dienos jau būna pasibaigęs;)
Dabar jau rašau – jau išsilaisvinsiu;)
Šlepečiūtė.
😀 Kodėl man taip gaunasi su tais vardais pavardžių formoje?:)Nežinau, kažkoks nukrypimas gal:D Man atrodo visai gerai, kam bus negerai tas tiesiog pasikeis į „normalų“:)
Taigi, katytė, pora metų pas mus, sėdinti tame pačiame kambaryje ir mano skola jai bus grąžinta kai Šlepečiūtė ištrūks į naujus tolius, nes čia viskas iki šiol jai buvo arti, nuo tada kai būdama pusmetinė mergyčka atvyko kaip prieauglis, visa šeima iš… aišku iš kur, iš Šlepečių kaimo:DD Tai vardas jos buvo nulemtas. Puiki to kaimo atstovė, katytė su padidintu žvitrumu, miklumu, dalyvavimu sekant, gaudant, atimant plunksnelę, kurią visada nešuosi į kambarį eidama lankyti savo uodeguotųjų ir ūsuotųjų draugų. Per tuos metus Šlepečiūtė labai priprato, net iki to, kad iš visiškai baikščios, laukinės, besislapsčiusios juodos blizgės virto netgi glostoma panteriuke, sekiojančia kambaryje uoegėle apsimetusi, visada po ranka kur bepasisukčiau. Ant rankų tai ne, jei imčiau persigąstų kaip reikiant ir, žinoma, taip paprastai nepaimčiau. Turėčiau pirmiausiai su ja apsigyventi. Bet geriau jau ji tegul apsigyvena pas Jus ir Jūs tikrai sulauksit, kad ji leistųsi paimama. Tam tiesiog reikia intensyvesnio buvimo kartu nei 10min per savaitę. Taigi, kaip supratot ši smalsi draugytė tikrai puikiai prisitaikys, jai labai labai norėtųsi apsigyventi namuose, kuriuose pagaliau vėl išvystų lauką po tam tikro laiko, gal mėnesio, apsipratusi, jau galėtų lauke pagainioti musę ir drugelį. Na, manau, jai abu labu bus dideliausias pasaulio stebuklas. Gera būti dievu ir parodyti stebuklą, a?Pavydžiu Jums, Jūs jai tapsite dievybe.
Paskambinkite, parodysiu Jums Šlepečiūtę, visada užversta į viršų galvute sekant plunksnelės brėžiamą lanką ore. Jai trūksta oro.
 
Sterilizuota ir visa kita.
861232962