Sniegė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sniegė. Labai pūkuota, labai tankaus, minkšto kailio, kurį jau tikriausiai reikėtų kažkaip prižiūrėti iššukuojant ir todėl jei yra mėgėjų, apsiginkluoti šukomis, kantrybe ir gal gudrumu ją įkalbinant kad tikrai norėtų ir sutiktų kailio tankį sumažinti, nes kas čia žino su tomis baltomis princesėmis – gali pareikšti prieštaravimą kai papešit;) tai reikės mokėti paaiškinti kad reikia ir prisiprašyti, kad leistųsi:)
Sniegė atvažiavo pilkšvu kailiuku, „nušalusiomis“ ausytėmis, kaip anksčiau sakydavom kol nesužinojom, kad tai imuninė liga, būdinga baltoms sniegėms. Ir gripinė, šnarpščianti, pasloguojanti, paašarojanti. Visa tai apsitvarkė, nors likutis yra ir matyt dar bus kol Sniegė neras namų, kur oras švarus, nėra kitų palaikančių kačių gripą virusinių šaltinių, kur išsičiaudės, kur dar kurį laiką, matyt reikės į akytes lašiukų, į nosiuką jūros vandenį papurkšti. Ausytės kokios yra apsiraitę tai jau tokios ir bus, tai nesikeis ir reikia tikėtis tik liks kaip yra.
O Sniegė meili meiliausia, lipšni lipšniausia katytė, žaisminga, valiūkiška, smalsutė ir bendraujanti. Sterilizuota ir visa kita, apvalutė ir pasipūtusi.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email