Sodininkas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Sodininkas. Dabar tai tik apžiūri ar viskas tvarkoje – šlangos neperšalę, sodinukai, dar koks grėblys ne vietoje, ai, kiek čia to žiūrėjimo, šlapia, drėgna, net per tokius šiaurinio meškino kailinius prasisunkia vėjo šuoras, odą pagauna, į letenėlių pagalvėles žvarba įžnyba, eisiu ant kelių, pasėdėsiu, pašils papadės, pamurksiu, paglostyt, nes va, tuoj, išvažiuos, vėl lauksiu kada grįš.
Sodininkas – katinas svajonė. Belgiška ramybė (palei posakį, gal kas tikrai žino, kad tie belgai tokie ramūs?;) ), meiniškai meškėniška irgi galima sakyti, nes jau toks kailis vien iškart rodo – katinas nepaprastai ramaus, santūraus, mielo būdo. Daug šypsosi, daug murkia ir dar daug daug augs. Suaugęs šiaip, gal kokių penketo metelių, bet, žinokit, tokie namuose ramybėje ir daug saulės šviesos iš jūsų akių sugėrę taaaip išsiplečia kailio struktūra pasipučia kaip ežiai spyglius atstato, o čia minkštumas kailio stojasi piestu ir būna katinai OI! o ne katinai. Tai, žodžiu, išsiplės, proporcingai Jūsų meilei. Didės abipusiai;) O pažiūrėkit antroje foto iš nugaros kai katinukas žengia – jis gi su baltais šortais!:))Jeee, matyt šiltus, žieminius nešioja;)
Tai va, Sodininkas pasaka katinas. Dabar nuo visų parazitinių reikalų lašai užlašinti, akytėn vėjo pagavusion vaistukai lašinami ir po savaitės nebus nė žymės kad ašarojo, kastracija pasirūpinsim kada pageidaujat (gal rytoj?..)na, žodžiu, glėbin ir namo, šiandien pamurks, ryt apsižiūrės valdas naujas, poryt ar po poryt ir kastracija pasirūpinsim, o jau žandukai plėsis, akytės žiburiuos ramybe kasdien ir nuo šiol visada – nepaprastas katinas nepaprastiems žmonėms. Jums:)
Dėl Sodininko skambinti jį priglaudusiai globėjai tel.: 869997171