Stebuklai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nepatinka kartotis, tiesiog negaliu pakęsti jei reikia dėti postą su tais pačiais žodžiais, tomis pačiomis foto. Bet tikrai nespėsiu tiek liežuviu apie visus primalti, tiksliau, primalt spėčiau, bet pirštai taip greitai nesugeba spaudelioti, tai kelsiu tuo pačiu tekstu, tik foto dar ačiūdiev turiu Jums nerodytų – darytos tą pačią dieną kai dar mažylės buvo tik vos apvalytomis akytėmis, o dabar jau, turėkit omeny, jau gražuolės švaruolės. Bet kadangi jų negadina net ne toks švaruoliškai gražus vaizdas, tai keliu, majį. O tekstas kai alpau (ir vis dar alpstu) buvo tokis:
„Aš nualpsiu, dievaži!Kaip žmonės nemato?Tiksliau, žmonės visi, kiekvienas matom skirtingai. Na, taip sakoma. Na, ir matosi iš praktikos – jei aš tokius kačiukus pamatyčiau, nesvarbu kur, nesvarbu kokiomis aplinkybėmis, na, aš tiesiog trumpam apalpčiau ir tą pačią akimirką juos susirinkčiau, apsiglėbčiau, sakyčiau MANO, apsiverkčiau jei kas norėtų irgi tokių pat, pradžioje stumdyčiausi, kad neprieitų, nesidalinčiau tokiu grožiu. Bet kad kiti žmonės taip nesielgia tai man tas nesuprantama, tačiau turiu priimti, daryti išvadą, kad mes visi tokie skirtingi ir taip skirtingai matom. Aš į juos žiūriu tai silpstu – tos apvalios galvytės, žavių žaviausiai žiopliški snukučiai, t.y., jų išraiškos, tokie maži kamuoliukai kaip jau bebaigiančių nusimegzti vilnonių kojnių tik likę kamuoliukai siūlų, nu nesuprantu, Jūs to nematot?? Oi, sakykit, kad matot, prašau!
Taigi, rasti prie konteinerių, Taikos g., dėžutėje. Žmonės gerai, išnešė kitiems, pasidalinimui. Tikriausiai ir šį postą dar perskaitys – ačiū Jums, kad neišmetėt, tikrai, ačiū Jums!
Ką dar? Abi mergytės – siamo mišrūnytė ir tokio rainumo…mmm. na, gerai, baigiu mykti, kol kas nublusinom, nukirminom, sučipavom, kaip Jums dabar pasiseks, pavydu, bet duodu globėjos tel. 867199315.
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633