Štepselis ir Tarapunka. Jis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Didelis ir mažas. Štepselis ir Tarapunka:)O iš tikrųjų tai Persio (https://gyvunugloba.com/portfolio_page/persis/) brolis mėlynas ir tų pačių namų dar viena jaunutė katytė.
Meilūs, ramūs, mieli, ypač ramus mėlynas didžiulis katinas, nekeliantis pretenzijų, neaiškinantis koks jis gražus ir išskirtinis, tiesiog skleidžiantis ramybę. Mažutė tai ir žvitri, ir žaisminga, kaip kad vaikas ir turi būti, labai bendraujanti, besiglaustanti ir iškart murkianti.
Mėlynas ir mažutė paimti labai isisirgę gripu, nusilpę, neturintys raumenų, tik skeletai ir kailis. Dabar dar girdisi kaip traukia orą per nosiukus, bet slogos beveik nesimato, priaugo svorio ir iš skeletinių katinų jau virto formas turinčiais.
Ar jie ras namus?
Abiems katinukams leukemijos testas teigiamas. Ką tai reiškia?Kad jie gali gyventi tik tokią pat problemą turinčių kačių draugijoje arba vieni. O kaip jiems seksis – ar bus „gyveno ilgai ir laimingai“ dar ilgus metus, ar staigus atkrytis po pusmečio ar metų, ar ilgas atkrytis kai liesėjantis gyvūnas iš pradžių tarsi niekuo nesiskųs, o vėliau gali ir visai blogai pasijust, to niekas nežino. Faktas, kad tų lašiukų, purškimų į nosį gali reikėti ir pastoviai kaip ir vitaminų, gero maisto, na, ir daug daug meilės negalvojant, kad imu katinuką tik savo džiaugsmui, bet imu, nes noriu, kad jis tiek kiek skirta pagyventų labai gerai, o aš dėl jo pasistengsiu ir jei reikės išlydėsiu džiaugsmingai, kad mano dėka jis pagyveno gerą, sotų, ramų ir kasdien daug glaustukų turėjusį gyvenimą. Tada meilė yra ne egoistinė, negalvojant, kad „oi, man bus labai liūdna, aš neatlaikysiu, nenoriu to skausmo..“ Tada meilė plaukia meilės upe. Dėl kito. Besąlyginė.
Šiems nuostabiems gyvūnams reikia besąlyginės meilės. Pastebėjot, kad tik tokią meilės rūšį ir žino gyvūnai. O žmonės?Hmmm…
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email