Stumbrai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Du broliai Stumbrai. Stumbro soduose gimę, taigi, tikri Stumbriukai. Kaip nepaimamos tvirtovės ilgai laikęsi, ilgai dėžėje sulindę iš jos tik šnypštimą girdėjai, o ranką kišdavai rizikuodamas stumbro būti perdrėkstas:) Praėjo keletas mėnesių, Stumbriukai nori nenori apsiprato ir jau paglostomi. Baltasis – Stumbras Albinosas, tas užsispyręs ir iš tolo kobrytės dantukus rodo, bet jei nesi bailys, tiksliau, jei pažįsti katinų elgesį, jauti šnypštimo piktumo laipsnį, tai jau žinai, kad dabar nieko nebus – likęs tik gąsdinimas. Ir tiesi ranką, ją mažius pauosto ir jau matosi kaip žvilgsnis (įtampa) atsileidžia ir paglostai. Ir taip kiekvieną dieną po kartą perbraukiant, po poros savaičių glostysis be mielos įžanginės preliudijos, be apšnypštimų.
Brolis Stumbras pilkai raina nugara, tas ramesnis, sukalbamesnis, uždaresnis, bele kiek dantų savo nerodo, ramiau paglostomas.
Artimiausiomis dienomis abu Stumbrai bus kastruoti, vis glostomi ir ruošiami pas Jus pratinimuisi. Jauni, gražūs, drąsūs, stiprūs tai ko ne, ane?Galėtų tapti Jūsų namų šaunuoliais. Bus meilūnai, bus, tik turėkit kantrybės, ji visuomet grįžta dešimteriopai – meile ir prieraišumu.
Stumbriukai apie 7mėn. amžiaus.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633