Švylys

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sunku tikįtis, kad žmonės užsinorės gyvūno dar tik su prasidėjusia ir mėnesį truksiančia reabilitacija po operacijos, bet… tačiau… juk rado Švylys namų globą tam pirmam laikui tai kodėl negali kažko užkabinti taip, kad tokie dalykai kaip gaubiantis galvutę satelitas gali trukdyti pamatyti šunelį-būsimą didžiausią, gal būt net viso gyvenimo didžiausią, džagsmą ir meilę?
Visko gali būti, taigi, Švylys. Metų neturintis, apie 10kg svorio, mažutis palei žemę draugelis būsima Jūsų meilė. Pažiūrėjus į jo snukutį, tas žavias, žvalias akutes iškart ir smogia galvon ir širdin. Mieliakas. Labai gražiai čia apie jį rašė Vita, randusi Švylį tiesiog pelkėje – pažintiniame take apsigyvenusį, vis tikėjusį, kad turistai-lankytojai vis eis ir eis ir jį ten galiausiai ras, pasikvies, priims. Dalinomės jo skelbimu prieš pora dienų. Na, šuniukui pasisekė/nuskilo, kad sutiko tą žmogų, kuris ne tik pasikvietė, bet iškart vežė pas gydytojus, pamačiusi kaip mažylis šlubuoja. Neklydo – trauma, greičiausiai trenktas mašinos – lūžęs klubakaulis.
Operacija atlikta, turėsim kažkaip visi, vienas kitą paramstydami, padėti jam, sumokėti tą kosminę oepracijos sumą – apie 800 Eur. Kosmosas, bet, jis susideda iš rentgeno, kraujo tyrimų, konsultacijų, operacijos, vaistų, poros dienų stacionaro… tokios tos kosmoso dulkės, sudarančios neįsivaizduojamą sumą…
Būsim dėkingi už Jūsų petį:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per Contribee: https://contribee.com/utenosgyvunugloba
Mus galite paremti per PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=E3EET9QF7822S
 
Na, ir Švylių pristatom, ieškom jam namų – mielam, dailiam begaliniai šuneliukui, dabar jau viskas padaryta, dabar tik draugaut ir mylėt. Kad į pažintinius takus tik kartu su Jumis, su pavadėliu ir daugiau jokių nelaimių mažyliui!
Švylys globojamas Vilniuje, tartis dėl susitikimo su juo: 868899172 (kiti klausimai dėl jo: 861232962, jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim. Arba rašykit į messengerį)