Tauriukas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Tauriukas stovi kaip parodinis, vaikšto kaip parodinis ir elgesys inteligento su prislopintu kuklumo mišiniu. Iš pirmos akimirkos arba priima, arba.. nepriima, kažko išsigąsta kurį pamatęs ir jau tada tam pritūpus į tą siekiantį bendrauti žiūri nepatikliai, išleidžia garsą reiškiantį, kad „neliesk, nežinau ar man tai patiks, o tada, žinok, ginsiuosi..“
Bet jei priima (dažniausiai visus priima) tai jau toks mielutis, gerutis, galvutę nuleidęs priglunda ir iškart ant kelių lipa vis dar kukliai akytes nudūręs į žemę, galvytę palenkęs… Nu jau meilybė ir ramybė, jetus – bus ir lovoj, ir kelionėj, ir nuo visų neaiškių apsaugos, nu bent jau prie savęs tai tikrai nesileis, kas sugalvojęs gatvėje nepuls glostyti uti uti koks ciuciukas.
Poros metų amžiaus taksiuko mišrūniukas, aišku, ne prie grandinės, aišku, prie žmogaus suprantančio, kad ne grandinės stipriausiai laiko, o jausmas, kad esat draugai.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email