Tesla ir šeimyna

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Iš kur??? Iš kur pas mus šie mažyliai?Juos prausia mama… gerai nors tiek, jie nėra našlaičiai, bet.. kaip?
 
Na, apgavo kaip… norėjau labai žinomą, vaizdų priežodį pasakyt, bet laiku supratau, kad viešoje erdvėje negalima tokių posakių, tai susilaikau, užgniaužiu ir einu pagal faktą – biškį apgavo, biškį apsigavom, o dar ir šantažu paveikė pagrasinę „ai, vežamės, išmesim jei nepriimat…“ Tai negi seksim iš paskos ir imsim tada kai jau išmes ar paleisim sukrovę atgal į mašiną ir tikėsimės, kad „nu, negi žmonės išmes?…Ne gi…negali būti…“ O gal?…Nes net ir nuo plaukiančios ledo lyties esam kėlę kūdikius šuniukus, iš į medį patrankyto krepšio traukę dar likusius neužmuštus, iš šiukšlių konteinerio spaudžiant -26 C, tai ko čia stebėtis, kad pasiduodam šantažui?
Juk žmonės geri, ką jau čia pykti, neišvežė, neišmetė, nepanaudojo jau mano minėtų atsikratymo metodų, savų neprikūrė, o civilizuotai atvežė ir pametė. Su trenksmais ir grasinimais.
Tai dabar ką, štai metų neturinti šunytė, lai būna vardu Tesla, ir jos šešetas naujagimių. Šunytė smulki stirniuko tipo.
Tikimės geriausio, kad augs sveiki, užaugs. Prie šunytės ir šeimynos reikia nurimti, nekrauti savo blogų emocijų, nors jos ir ne į juos nukreiptos, reikia priimti tai kas duodama kad ir kaip tai būtų duodama, išmokti pamoką ir gyventi.
Giliai įkvepiam ir dirbam dėl jų kiek galim ir kaip galim. Stengiamės, o visa kita jau yra.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633