Tiberijus

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Net dantukai šviečia informacija – Tiberijus (draugams – Tiba) nori draugauti!Ištroškęs draugystės kaip kad kasdienio vandens atsigerti. Paglostymų, tuo tarpu, reikia laukti. Sulaukti kad kas prieis, atneš tos dienos davinį, reikia labai labai susikoncentruoti ir tą visą taip laukiamą dėmesį ir rankų šilumą sugerti per tą minutę kada būsi tą dieną paglostytas. Sugerti ir pasidėti į indelį-podėlį, kad turėtum trupučiuką vėliau, vakare ilgesingai žiūrint į tolėliau šviečiančius žmonių langus išsileisti pro indelio dangtelį, atsargiai, kad spėtum įkvėpti tą likutį kol neišgaravo su vėju. Tuo šuniukas, geriausias žmogaus draugas, ir gyvena. Kaip dauguma, laukdami geriausio draugo – žmogaus.
Tiberijaus šeimininkei pasidarė per sunku gyventi name, išsikrausto į butą, kaip kad kas antra mūsų kasdien girdima istorija iš dešimties, ir Tiberijus lieka, kaip sakant prie suskilusios geldos, ir dar blogiau, jis lieka be namų, taigi, geldos irgi nėra.
Tiberijus labai draugiškas, nerodęs niekam jokio piktumo, norintis, bet negalintis lėkti, nes pririštas. Anksčiau voljere gyveno, dabar ant grandinės. Bet niekada nėra vėlu patirti, ar ne?Tai jis tikrai bus geras kažkam draugas būti kartu.
Padėsim dėl jo kastracijos ir kitų dalykų, jei tik nuvažiuosit susipažinti, pajusit ir patikėsit juo, jis Jums, žinokit, jau tiki – jis tiki visais.
Tiberijus Ignalinoje. 865556694