Tirpukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tirpukas.
Katinas Garfildas sveria 6kg, o Tirpukas – 5kg:) Na, visi garfildai minimum tiek svert turi;) Palyginimui pasakiau. Tirpukas įspūdingas kaip avukas – šviesia galvele ir tamsiu kūneliu ir garbanotu garbanotu švelniu kailiuku, akiukai kaip netikro šuniuko-žaisliuko tarsi įsodinti šviečia tamsiu žybsniu, kojeles mažutes, trumputes dėlioja – neša savo trumputį, mažutį stangrų kūnelį greitai gretai kad tik pabėgt jei turi kur, nes žmogaus rankos nėra nuo mažens glostę, gal daugiau laiko buvo be namų nei kažkada turėjęs tai žmogiškos šilumos mažuliukui gyvūnėliui labai trūkę, baidosi, bet pagautas kamputy nesikandžioja klauso kaip rankos per kailiuką šiurenančiai braukia, jaučia kaip žmogaus kvapas nosiuką kutena, gaudo jį, įsidėmi, kitą kartą bus lengviau. Kaskart bus lengviau ir bus galima ilgiau išglostyti, ramiau pabūti ir stipriau prisirišti, tik ne virvuku, o per širdutę šuniuko, per jusles, kad gera, kad malonu, kad nuramina ir kad dėmesį skiria – viskas kartu sudėjus geriausias kokteilis pratintis, socializuotis, tapti nuo šono nesitraukiančiu, draugu iki pat pat.
Tirpukui apie 8 metukai, kastruotas, dantukai sutvarkyti, čipuotas, vakcinuotas, tik išsimaudyt ir prašytis, kad pratintis pradėtų:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633