Tobis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Snieginis Tobis. Ir buvo jau Utenoje tokia diena kai snigo snigo snigo, drėbė šlapiai, iškart tirpo nors ore sklaidėsi kąsniais, užnešė akis ir suteikė džiaugsmo haskiui Tobiui. Pas mus jau senokai. Vis pratinosi būti ne tokiu piktu, kad galima būtų išsivesti į lauką. Ilgai pratinosi, nenorėjo pripažinti draugais, buvo įtarus, o su svetimais matyt nebuvo įpratęs iki šiol bendrauti. Gyvenęs visą laiką prie būdos, net nežinau ar būdavo vedžiojamas ar tiesiog… būdavo ir tiek, grandininis. Neišmokęs būti draugu.
Kai neliko šeimininko, dar kurį laiką gyveno tuščioje sodyboje, žmonių praktiškai nematė.
Dalia kasdien jį maitina, tvarko voljerą, užsitarnavo jo pasitikėjimą ir išsiveda jį į lauką. Tobį pratinasi būti draugu.
Na, tikrai tikimės, kad šis stamantrus, kresnas, gražuolis šunius taip pat patrauks kieno nors dėmesį, kas turės sąlygas ir noro skirti jam laiko, pratintis ir bus draugai. Ne iškart, tikrai ne, bet po truputį, žingsnis po žingsnio. Viskas ateina kai to sieki.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: