Tobis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Tobis. Klausimas kodėl jis toks (matot foto KOKIO grožio) ir taip ilgai, bus metai, pas mus?
Nelikus jo šeimininkės ir šuniui kurį laiką gyvenus tuščioje sodyboje vienam, kai tik kažkas ateidavo maisto paduoti, nuvažiavom jo pasiimti, nusirišti jis nesileido, nebuvo draugiškai nusiteikęs. Atsivežus nebuvo jam drąsu, taigi, ir baisu. Nepuolė su niekuo draugauti, dar vyriški hormonai siautė, kastravom. Prie kaklo ieškoti kur prisegti pavadį iš pradžių irgi negalėjom, nesileido Tobis į draugystes. Ir tada pamažu, po truputį jam apsiprantant prie mūsų, mums prie Tobio, pradėjom jį visai neseniai vestis pasivaikščioti. Dabar jau gali bet kuris iš tų, kuriuos jis pažįsta vesti Tobį į lauką – pamatęs pavadėlį labai apsidžiaugia, ima net straksėti. Lauke dūksta, bėga, ir ramiai eina, nesilupa labai į priekį, gana gražiai vedžiojasi, žaisti nori, ypač smagu sniegas, na, kaip ir turėtų taip būti tokiam meškai žydraakei labai primenančiam malamutų veislės šunis. Po tais gaurais neaišku net kokio svorio turi kūną:)
Į voljerą grįžta gražiai, ramiai, noriai, o voljere nusegus pavadėlį ima dūkti, lakstyti, šokinėti, visaip rodyti savo džiugesį – smagiai buvo pasivaikščioti, išvesk ir kitą dieną;)
Tobiui sakė apie 9 metai, iš elgesio neduočiau ir penkerių, dantys irgi šviečia, gražūs, tai nežinau net kokį amžių sakyti, gal tiesiog, Tobis, šuo, pimenantis malamutą arba mešką, žydromis akimis, labai smagus, į kitus šunis, ypač mažus nekreipiantis jokio dėmesio, net atrodo jų nepastebi. Nu fainas šuo. Jums tik reikės laiko, bet kasdien, ramiai ir pripras, bus gerai:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: