Toras

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Storas ir negražus. Ai, ir nereikalingas. Na, ir senas. Reikėtų kur tai padėti… na, užmigdyti. Apie ką aš čia? Apie Torą.
9 metų amžiaus, perpenėtas. Tiksliau, žiauriai perpenėtas. Jis, įsivaizduokit, na, tarkim už anglų buldogą žemesnis, bet panašaus sudėjimo ir sveria 27kg. Mūsų dičkis kolio mišrūnas Žiogas irgi tiek sveria, tai ką jau čia kalbėti…
Nekreipkit dėmesio kas ten viršuje parašyta, ne mano ten žodžiai, buvusios šeimininkės… jei taip galima pasakyti, na, patys pažiūrėkit – Toras grožis. Šypsena plačiausia, bendravimui pasiruošęs, vaikšiojimams pagaliau, judėjimui pasiruošęs tik duok taip sakant ranką ir eime!;)
Na, ką, vaikščiosim, rodysimės, Jūs ateikit pavedžiokit, pasimatykit, tikiu, kažkam jis bus pats gražiausias, mieliausias ir tikrai ištikimiausias ir prieraišiausias draugas. Po tų devynių metų galima sutikti ir žmogų, kuriam gyvūnas nėra daiktas.
Jau kastruotas.
Labai sargus, greitai prisirišantis, nors ne su visais draugaujantis, reikia laiko jo meilę užsitarnauti, nereikia pulti iškart niurkytis, iš viso nėra pratęs, kad jį kas niurkytų – išsigąs tai ginsis, gali čiupti. Reikai ramiai, gražiai, vaikštant tik pradžioje ir daugiau neiko, visa kita ateis su laiku. Draugystei reikia laiko, patys žinot.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633