Torts

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šits Torts visai laukinis. Nu bet jau grožio tai irgi laukinio, nepaliesto ir todėl dar labiau traukiančio. Gražu kai žiūrim į džiungles, į jų rodos neįžengiamą tankmę – šakų, lapų ir nežinomų joje gyvių raizgalynę tai žiūrint skruzdėlytės per kūną bėgioja, ir kaip sako skambi rusiška patarlė (išversiu) – „Ir norisi ir badosi“ (neišvertus geriau skamba:( ). Bet ir džiunglėse vaikštoma, net gyvenama. Tai, viskas įmanoma, vadinasi įmanoma ir šį ant lentynos sėdintį Tortą prisijaukinti. Ne per savaitę, gal ir ne per mėnesį, bet, laikas greitai bėga kai jo neganai, tai katinas sau sėdėtų, Jūs gyventumėt gyvenimą kai staiga, vieną dieną atsibustumėt, o Tortas jau iš po spintos išlindęs, tupi Jums kojūgaly ir sergi Jūsų saldų miegelį siųsdamas pūkuotus sapnus (o Jūs tikriausiai net būsit neįtarę iš kur tie sapnai tokie, balta-juoda, pūkuota-lengva)
Tai pasižiūrėkit, apsvarstykit visus Už ir Prieš ir jei Jums UŽ bus daugiau tai Torts, žiū jau ir pradės sėdėt pas Jus nuo rytojaus. Jei bus daugiau Prieš, Jūs dar persvarstykit savo svarstymą kad prisidėtų Už. Na, kad būtų taip, kaip norit:)
Kastruotas, jaunas kaip mėnulis iškart po delčios. Metų neturintis lialius:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633