Trijulė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šiuos šiandien apšildžiau, t.y. apglosčiau, gal ir pirmą kartą jie buvo glostomi tai iš pradžių spardėsi, tiksliau, apšnypštė, ausis kaip panteriukai žemyn nuleidę, tipo gąsdinanti poza – jei matai tokius, reiškiasi neliesk. Na, bet matant daugiau nei jie rodo, mokant prieiti ir žinant kada ir kaip tai daryti tai galima apšildymu užsiimti. Rytoj, antrą kartą juos kalbinant, bus paprasčiau, dūminė šviesi tai jau net ir visai nesipriešins – šiandien ji greitai nusileido ir atsipalaidavo, net prisimerkė ir priėmė švelninimąsi, gėrė į save, rytoj atsimins ir jau lengviau eisis. Mėlynė, matot, rimtai ruošėsi pulti, bet nepuolė, ryt kaip ir dūminė atsipalaiduos, stambiausias rainai rainas biškį krikštino, bet smulkmena, ryt irgi bus lengviau.
Kad tik būtų to laiko prie jų bent pusvalandį patupėt. Kad būtų laiko bent pusę globotinių per dieną apeiti, pasisveikinti ir paglostyti. Laiko tiek nebus, visus spėt neįmanoma. Tai belieka viltis, kad su šiais pasiglostysim.
Lengviausia juos imti į namus su žinojimu, kad po mėnesio ar dviejų bus meilūs katinukai. Pasiimi ir leidi gyventi. Ir viskas. Jokių pastangų. Pastangos tik leisti ir netrukdyti nei jiems, nei sau bereikalingais spėliojimais „Kada?“ Koks skirtumas? Lai. Ateis laikas ir ateis tas „Tada“, t.y. atsakymas į Jūsų „kada“:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633