Trubadūras

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Trubadūras turi tokias gražias šlaunis!Tokias gražias!
:))
Kas čia per pareiškimas?Klausiat sumišę.. O Jūs pamatykit ir paskui sakykit – Trubadūras toks linksmai apvalus biškį tešliukas tokio apvalumo gražumo šlaunėmis dėsto takeliu prieky bidzendamas Tep Tep Tep eina uodegą kaip vėduoklę išskleidęs, pamosuodamas saikingai ir juokingai, vis dar ir atsisukt mėgėjas, parbėgt ant kojų pasišokėt savo džiaugsmą parodyt, pasitenkinimą pasivaikščiojimu išreikšti, liežuvį pamataruoti, pasidžiaugti vėjyje nudžiovinant ir vėl toliau bidzenti, liuoksėti, gėrėtis pačiam ir kad kitiems gražu būtų.
Ar mėgsta Trubadūras visus žmones?Dabar jau mėgsta jeigu su juo susipažįsti, kartą pavedžioji, jo pasitikėjimą užsitarnauji tai jau sekantį kartą iš tolo pamatęs džiūgauja ir net prisisegti nuo grandinės tai jau iššūkis, nes kaip spirginamas ratu sukasi, šoka, griūna, vėl sukasi, puola rankas laižyt, verčiasi kūlio, nu žodžiu, būna reikalas kaip reikalas su juo susitvarkyt, kad pagaliau išeiti į kelią. Mažius metinis, šiaip tai su charakteriu, jo nepatampysi kol nesusipažįsti, kol nepriims tavęs savu neužskaitys. Tai Trubadūrui geriau šeimoje kur vaikai vyresni, protingesni, nesugalvos kad jis šuniukas-žaisliukas.
Labai gražus, apvalių raumenukų, blizgių plaukiukų ir žavaus per petį permesto liežuvio;)
Kastruotas.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email