Trys tigrai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Trys tigriukai ant stogo panorę užlipti ir nepanorę nusileisti ir vienas glėby vaiko rankose, juodutė ant žolės – čia visas penketas mielų ir Jūsų rankų trokštančių mažylių.
Važinėji po kaimus juos fotografuodama ir norėdama parodyti Jums ir kaskart matydama tuos mažus, patiklius ar labiau klausiančius snukelius negali neklausti savęs kaip gali jiems padėti?Šiems reikia akytes pravalyti, pora dienų vaistukus įlašinti ir jos spindės saulėje, reikia namus surasti, savus stogus ir savą pievą, kuri kur?Gal pas Jus?O gal žinot kurioje pievelėje trūksta mažų ir augančių pėdučių tapsėjimo ar lengvo prisilietimo sėlinant ir vos žolę liečiant sulaikius kvapą sekamas mažiausias mikrokrustelėjimas grobio linkui?Ar žinot pagalvėlę, jau paruoštą kaiptyč šeimos nariui miegoti ant palangės po kuria žydėjo taip neseniai kaštonai, o dabar mirga saulės jėga žaliuojantys lapai?
Jų penketas čia. Apie kitus kitur, o apie juos dabar. Jiems reikia viso to, ko reikia prijaukintiems mažiukams, jau net sakyti nereikia ko, tik vis reikia ir reikia, kasdien dešimtimis naujų prisidedant ir vis dar tiems, kuriems reikėjo vakar.
Bet dabar apie šiuos. Jie keturi raini, iš kurių vienas, glėby, pilkšvai rainas, kiti švelniai rusvais rainumais, smalsiais, mielais nosiukais.
Paskambinkit, atvešiu. Tikrai. Man nesunku. Sunkiau jiems kai ateis šaltis sunkiau Jums išsirinkti. Bet lauksiu.
861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: