Trys

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Trys sesutės belen kokio apvalumo ir jau tokio paties – belen kokio (:))man taip juokingai skamba dabar dažnai pradėtas girdėti pasakymas „belen kokio“:))iš pradžių ausys nuo jo karpėsi, ilgainiui imu apsiprasti ir jau su šypsena galiu ir pati jį vartoti), taigi, – belen kokio šilkiškumo kailiuko! Tiesiog kai lieti tai nejauti kailio, bet kažką per vidurį tarp vasaros lengvo vėjelio ir viksvų žiedyno slydimo tarp pirštų.
Visos baikštukės ir tai matosi iš žvilgsnio. Nors rainosios tai nuolankios ir geros ir jas gali glostyti kiek tinkamas, o baltu pilveliu rainąją gali paliesti prieš tai įveikęs jos PŠŠ ir gyvačiukiškai tariamo CHAAA sieną. Jei pasiseka tai palieti nepašventintas jos naguotos letenėlės smūgio.
Bet nereikia bijoti, jos atbijos už mus visus, tiesiog reikia laiko. Rainosios apsipras namuose greičiau, pakaks mėnesio, dviejų, o „baltoji papilvė“ mėnesiu vėliau. Ir bus tikriausiai vis viena nelabai ant rankų imama Nors… šito tiksliai negali pasakyti, gal jai ims ir cinktels į galvelę, kad būsiu meilutė, gana buvau baikštutė.
Dar po poros mėnesių pasirūpinsim šių šilkų sterilizacijomis, o dabar prašomės namų. Pirmiausiai gausim namus, Jums dėkosim, o po to jau Jūs mums dėkosit už namų džiaugsmus;))
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633