Ūpas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ūpas. O jei turėsit Ūpą, tai ir Jums bus ūpo kasdien smagiems pasivaikščiojimams, kurie iš namų koją keliant iš pradžių atrodo… oi… nieko smagaus, tingiu į lauką… bet po to kai išeini, pamatai, kad lauke oras daug geresnis nei iš kambario į jį žiūrint, i rkyla ūpas vis labiau kas šimtas metrų, kas pusė kilometro, kas kilometras;) Iš žygiuoji laimingas, su Ūpu keleliu pro miškelius, paukščiai gieda, saulė šviečia pro arba už debesų, bet šviečia ir eini, gryną orą pilna krūtine traukdamas, jau dabar pavasarį tai iš viso, nesuprantama kaip galėtum be šuniuko, geriausio draugo, gyventi!
Ūpas jaunas, poros metų amžiaus, smulkesnis už vidutinį, apie 17kg svorio, strainas ir dar vienas ypatumas – akimis tardi išsliejusiais ežeriukais, saulės atšvaitais žydram dangui jose atsispindint net iškart neina suprasti kas čia per akių spalva?? O ji su žydrais debesėliais užplaukusiai, nelygiai, bet išsisklaidžiusiai, labai gražiai, ypatingai atrodo Ūpas.
Draugiškas, geras, mielas, bendraujantis šuneliukas.
Dabar čipuotas, vakcinuotas, nukirmintas, nublusintas, o artimiausiu metu, jau galima bus iš Jūsų namų sutvarkyti ir jo kastracijos reikalus – ieškomi namai namuose, su žmogumi, jokių grandinių, voljerų, nejuokaukit – jei namuose geriausias draugas netelpa tai tokie namai… ne draugams;)
Skambinti tel.: 861232962 Jei negaliu atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsiu.
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick…