Vaibas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Vaibas:)
Nu tikrai tikras vaibas su juo – toks stirniukas strakalo tipo kai straksi, straksi, tempia, tįsia, į šoną žiūri, priekin bėga, atgalios traukia, vietoje lupas, į dangų šauna ir tau visi batai aplaipioti rezultate;) Nu, bet ne visada bus purvynas!Bus sniegas tai dar prisidės volionės ir šėlionės, dainingas aplojimas to, kuris matosi ana ten, ir eina va, visai visai kažkur anapus praktiškai;)
Supratot, tikiuosi – nu makalaika į visus puses, nes, reikia suprasti šuniuką – jis hiper aktyvas ir turi tenkintis būti pririštu prie būdos, kiek leidžia grandinė ir jokios kūrybos. Kančia, nemarioji… Ir taip nuo jaunumės. Laikas baigti šitas nesąmones ir pasivadinti Vaibą ristele miškeliu, takeliu keletą km, tada namučio kojyčių plauti, sočiai pakirsti ir tada jau nei į vieną šoną nesidairant DRIUNKT ant sofkės, pasikasom pilvelius ir liežuvius nuleidę pro šoną saldžiai saldžiai patriūnysim… mmm…
Vaibui apie šešeri, vaikas praktiškai, galvelėje vėjai, bet meilės, mielumo, saldaus noro būti kartu tai visas mažas kūnelis užpildytas. Taip jau ir įsivaizduoju Vaibą, išaugsiantį/suaugsiantį į visą Vaiberį, rimties įgausiantį su laiku, su atsiradusia galimybe visada, bet kada, kai tik nori prasibėgti, prasieiti, prisiglausti, tada ir ateina tas bendrystės džiaugsmas ir ramybė kai nereikia jaudintis, kad per minutę ėjimo turi sugerti visą dieną, nes kita minutė prasiėjimo vėl ateis… kada?ryt? O jei ne ryt, o poryt??? Žinot kaip ilgu to laukti?!
Ateikit prasibėgti su Vaibu – jis labai draugiškas, geras su žmonėmis, vaikais.
861232962