Vėjas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną

Vėjas. Tikiu, kad rytoj rasim sveiką fotelį ir ramesnį Vėją. Kambaryje jis tarsi kitas šuo – jei tada, kai jį tik paėmė klaidžiojusį po visą svietą iš paskutinės sodybos, jis nežinojo kaip savy tverti – per minutę mažais gabaliukais sukapojo kaip kinivarpa brezentinį pavadėlį, davėsi, sukiojosi, vedamas lėkė, akis pastatęs kaip vėjas, toks kaip šiandien, stogą keliantis. Na, atrodė, šis šuo negalės rasti globos namuose, nes namus jeigu kaip tą pavadėlį?
Tai va, dabar rytas parodys.
Voljere Vėjui negerai, jis be žmogaus, pasirodo, be ramybės, kad turi šeimininką, kuris jį paglostys, su juo palakstys, o po lakstymų kartu išgrius tingiam vakarui prie teliko, negali. Jis nervinasi, graužia ir nugraužęs savo ilgos, puikios, bokseriškos uodegos galiuką, kandžioja kiek pasiekia šonus – pešasi „plunksnas“, na, kaip ir vištos, ar kiti paukščiai, juk žinot – nuo streso jos taip daro. Taip ir Vėjas. Priedo, nusibadavęs tai maistą susiurbiantis tą patį momentą ir nepadėjo ir normavimas, tada suviduriuoja, tada iš kur tie raumenys augs?Ir dar nervai. Nuo nervų nestorėjama. Po savaitės tapo aišku, kad taip būti negali. Atsivestas į vidų Vėjas net nenorėjo eiti po to į lauką pasivaikščiot (gal kad šiandien lauke toks vėjas?:) )Ir štai, pažiūrėkit kaip jis gerai atrodo ant foteliuko. Ir ramus, nei puola, veržiasi, traukosi, tiesiog atsisėdo pakviestas ir sėdėjo. Prieš tai dar pasėdėjom kartu – prisiglaudė, padėjo galvą ir taip žiūrėjo į akis… Žodžiu.

Vėjas. Apie metų laiko. Bus puikus šuo. Draugas. Tik jam reikia draugo. Ryte atsiųsim fotelio nuotrauką ir jei jis bus sveikas, vadinasi Vėjas važiuos pas kažką į namus kad pradėti draugauti ir pagaliau pradėti gyventi.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…