Vienas iš trijulės

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Vienas iš dabar jau linksmos, judrios, padūkusios trijulės, vienas iš Akiukų. Vadinau juos taip – atvežtus rinotracheitu įsisirgusius, su pradėjusiomis gesti ar visai išgędusiomis akytėmis mažylius kačiukus. Išgyveno ir liko trys patys stipriausi ir dabar jau sveiki katiniukai. Akytės jų mato šviesą – kasdien vis gerėja ir nors mėlis dar aptraukęs akis, tačiau jie mato, žaidžia, dūksta, laksto. Labai judrūs ir smalsučiai, mieli, draugiški, meilūs super smulkučiai, tarsi būtų vos pusantro mėnesio, katiniukai. Čia baltas juodomis dėmelėmis katiniukas ir juoda, su trupučiu balto katytė.
Kai paaugs pasirūpinsim jų sterilizacijomis, o dabar ieškomi jiems geri, mieli šeimininkai. Katiniukams tik aksdien reikia vis dar lašinti lašiukus į akytes ir viskas, visa kita gerai, jiems tik lašiukai ir Jūsų rankų ir širdies šiluma reikalinga.
Čia katiniuko foto ir skelbimas:

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…