VIP mažylė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jei pasakyčiau, kad jai pusė metų, nei vienas gyvai matydamas nesiginčytumėt patikėtumėt. Ji smulkutė, mažutė, jaunutė. Bet jai apie pusantrų metų, nes vasarą ją pagavom su gaudykle, susirinkom visą jos kačiukų vadą, taigi, visai jaunutė, su pirmais vaikučiais ir dabar ji net smulkesnė už savo namus radusias katytes.
Vadinu ją VIP mažyle. Pagauta buvusi nepaprastai laukinukė, nes pirmą kartą žmogus buvo taip arti jos. Per pusę metų apsiprato ir nurimo tame kambaryje, kuriame gyvena ir jau gulinčią paglostau, norint atsargiai pasiimu ant kelių, net pakeliu į glėbį, o turintys reikalų su besisocializuojančiomis katėmis žino, kad nors gali pasirodyti ir tas pats, tai du skirtingi dalykai – paimti ant kelių ar pakelti ant rankų. Taigi, sparčiai priprantanti ir reikia visai nedaug – leisti apsigyventi namuose, kuriuose kurį laiką vėl grįžtų į baikščios arba labai baikščios statusą, o tada jau pradėtų jaukintis ir tikrai taptų miela, ramia, jaukia namų šeimininkės drauge.
Sterilizuota ir visa kita. Vos ilgesnio, minkšto, švelnaus kailiuko, nesiveliančio, bet gražiai pabanguojančio.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633