Vista

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Vista iš tų katyčių, kurias vieną dieną pamatai išlindusias kaip pilypus iš kanapių ir iš nuostabos lūpa atvėpsta „Mes tokią turim??“ Nes ji atvyksta (arba jas dažniausiai atsivežam/prisivežam/prisigaudom) dėžutėje, kamputyje susipakavus, susitraukus, sulindusi į mažutį kamuoliuką, kuris po visų karantinų, procedūrų ir pan. paleidus kambaryje laisvai dingsta po sofa ilgiems mėnesiams. Ir tada, atsėdėjusi savo laiką, tiek, kad pasijunta drąsi ir galinti pasirodyti visame grožyje, jame ir pasirodo – visame ir pribloškia WOW!
Tai va, Vista – apie pusantrų metų amžiaus, trumpa, apvalaina, rutulinė, su neglostytu, papurusiu kailiuku, kurio minkštumą matant net niežti kaip norėtųsi išniurkyti, bet, tačiau, kadangi ne taip greitai, ne taip viskas čia vyksta su tokiomis poniomis kaip ji – pirma ji taip pasirodė tai tiesiog pasidžiaukit, atsidžiaukit ir turėkit kantrybės dar ilgiems mėnesiams į priekį kol šis grožis nuspręs, kad atėjo laikas kitam etapui – leistis paliečiamai.
Ir be šių etapų niekur nesidėsi – viskam savas laikas, atsidūsti ir ….eini toliau gyventi, o gyvenimo laikas, kaip žinoma, eina sparčia, tai greitai prieis ir tas lytėjimo metas;)
Vista savo plačiu, ne buku, tačiau ir nesmailu snukeliu, trumpomis ausiukėmis ant apvalainos galvutės net saldu kokia princesiška, net norisi sakyti pamaiva, bet čia matyt iš pavydo taip, nes nei ji maivosi, nei ką, tik mums supykus, kad nėra meili ir niurkoma, ateina tokie žodžiai į galvą pasakyti – apkaltini ir tarsi lengviau pasidaro, va, sumenkinau, pamaiva išvadinau, na ir lai nesileidžia, na ir… ir ką aš apgauti noriu?… Ne pamaiva ta Vista ir nepykstu aš ant jos, suprantu jos baimes ir dvejones, susitaikau su tuo laukimu ir sulauksiu. Paglostysiu po metų, būta čia!
😉 Kas dar toks nuolankus būsit ir norėsit Vistos?:)
861232962
Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633