Vyžiukas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Vyžiukas. Na, iš tikrųjų tai irgi labai labai gero būdo šuniukas. Jis turėjo gimti tik mažiuko kudliuko kailyje tai jam būtų visa kur kas geriau sekęsi. Visi labiau pamato kai esi nedidukas, kudliukas ir mielomis akutėmis klap klapt mirksi, tada sako OOOOO…. koks fainas mažiukas… Ir ima, glaudžia, nešasi ar vedasi vis dar mirksėdami akimis klapsėdami:))
O Vyžiukas toks kaip rastas ant kojyčių – drūtas, apvalus, nei kailis šilkais vilnijantis, nei ką… nu bet ir tokius yra žmonės mėgsta. Jau jei turi tai ir myli, o gal kada tokį patį turėję ir nostalgiją jaučiat? Nes Vyžiukui apie 9 metai amžiaus, jis dar labai labai, oi, toli, gražu jam iki senatvės! Stiprus, judrus, greitas, energingas, nu, bet, žinot, kai kuriems tai jau atrodo laaabai senas… Jaunatvinis mąstymas čia;) Nėra nei senavės, nei jaunystės – yra svarbesni dalykai, kaip kad pvz., tiesiog meilė, tiesiog draugystė, užuojauta, pagalba… tai koks skirtumas kokio amžiaus šuniukas? Svarbu, kad pamiltumėt ir tada jau vis nesvarbu:)
Kastruotas, dantukais sutvarkytais, įpratęs su katėmis gyventi, su kitais šuniukais, geras su vaikais, nei menkiausios agresijos, namose tvarkingas, na… super šuniukas!
861232962