Žakas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Žakas. Dieve, koks gražus šuo…. Drūtas, masyvus (jau priaugęs masės) ir svorio – ir tiesiogiai sorio, ir to, kitokio svorio, savivertės. Nors trupučiuką, bet vis šis tas. Kaip gyvūną laikysi, kiek jį gerbsi, tiek jis ir jausis – su svoriu:) Norėtume jį laikyti greta, kartu, kai prisėdam – jis šalia prigula, kai pakylam eiti – jis greta, prie kojos glaudžiasi. Tik kad mes nesėdim ir nevaikštom po vieną, tiesiog, kažkur, kur galėtų Žakas sekti, mūsų keliai ne kiekvienam vyresniam šuniukui nueinami per dieną;) Mūsų keleliai dulka po globos namus aukštyn, žemyn, pirmyn, atgal ir visur gyvūnai gyvūnai gyvūnai. Tai jam reikia Jūsų. Gerbiančio amžių, patirtį, stovį, draugiškumą, gerumą keliančius aukščiau veislės dokumentų ir … savęs. Nes jei sau tai sakysit „mums reikia jauno, sveiko, stipraus ir kad niekad nemirtų, nes po to mums bus labai skaudu…“na, bet ne visi galvoja vien apie save, tai Žakas sutiks tokius, kurie galvos kitaip, apie jį – pagyvenusį, bet dar labai stiprų, smagiai einantį, bėgantį, besidžiaugiantį žmogumi, sniegu, bendravimu, maistu, poguliu greta. Kaskart kai prieini prie Žako ir tiesi ranką jis visada, vis dar iš senesnių laikų kai maisto gaudavo tik kažkiek, nuo kažko, kažkaip, godžiai čiumpa įsivaizduojamą maisto (bet kokio, kad tik būtų maistas) gabaliuką, jis nemato, kad tai tik tiesiama ranka. Bet neįkanda, neskaudžiai, jo dantukai kurie yra tai tokie visai nudilę ir jau nieko neįskaudins. Buvęs visą savo bent dešimt metų gyvenimą prie grandinės. Jis būtų puikus šuo namuose. Kas turi patirties žino, kad šuo nuo grandinės dažniausiai per dieną ar keletą pripranta prie lauko reikalų atlikimo tik lauke. Tai ne mažas, jaunutis šuniukas, kurį mokinti tvarkos užtrukt gali ir mėnesį ir ne vieną. Suaugęs gyvūnas protingas ir vertina jam teikiamas dovanas išmanančiai ir jau nedaro klaidų, kad jų neprarasti.
Ar įmanoma Žakui gauti dovaną – sutikti Jus?Žinoma. Net neabejoju. Jei tik plačiai paskleisim žinią, jei padėsit, kad ji skrietų tolyn iki Jūsų, Žako draugų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: