Žibutė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Žibutė. Neeilinė katė neeiliniam kačių mylėtojui. Tam, kuriam įdomu, o ne tik gražu. Kuriam kartu gyvenantis gyvūnas yra ne tik paglostymui, bet įdomu stebėti, pažinti ir mokytis. Jei kyla klausimas ar galima ko nors išmokti iš gyvūno tai verskit kitą postą/puslapį ir toliau neskaitykit.
Iš gyvūnų mokomės ir mokomės ir tai procesas. Be pabaigos.
Žibutei apie penki metai. Sterilizuota. Čia info visai neįdomi.
Žibutė ypatinga katė. Svetimų nepriims, pasišalins. Išvaizda kaip laukinės katės, net iš snukučio neatrodo nei meili, nei katiškai švelniai pūkuota meilutė. Bet tikra katė. Miela. Labai mėgsta glostymus, jų išsiilgus. Nes ir mus ji ilgai pratinosi, nepriėmė, iš tolo šnypštė ir sekė, rodės, neapykantos pilnomis akimis. Bet ko jai mus mylėti kol nepažino, kai laikėm uždarytą, kai manėm, kai jos vengėm, nesupratom?Ji taip pat mūsų nesuprato. Kaip sfinksas maišytas su kažkuo, o gal primenanti tikrą laukinę savo giminaitę – ilga, liauna, su neįprastai liauna ilga uodega, kuri padėtų jai gamtoje išlaikyti pusiausvirą, peršokti nuo vieno medžio ant kito ir nei vienas plaukelis netrukdytų, nepadidintų vėjo pasipriešinimo, padėtų tik būti dar greitesniai, šoklesniai. Jai reikėtų namų – sodybos, laukų, būtų medžiotoja nepamainoma. Ir sugrįžtų kad pasiimti visą per dieną susikaupusį švelnumo patenkinimo poreikį. Grįžtų, kad parnešti grobį, pasidalinti saulėtos dienos įspūdžiais. Taip norėtųsi, kad ji rastų tuos, kurie ją mylės ir priims. supras, o ji bus katė. Namų sergėtoja.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633