Žiezdrelė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Diiiidelis, stambus, dar stambesne galva su žandenomis – jau pabernavusio nekastruotu katino požymis. Bet nieko labai gero tas bernavimas ir per kiemus ėjimas, su kitais bernais daužymasis – kasdien kai eini ir įrodinėji, kad esi krūčiausias tai ir pats gauni nuo dar krūtesnio į sprandą, nukanda ausį pjautynių įkarštį, perkanda leteną, išplėšia šone rūbą, žodžiu bet ką ir bet kaip, kaip kad ir kam pasiseka. Žiezdrelė jau kastruotas ir dar vis gydosi virš akie padarytą žaizdą. Čia gal ne nuo kitų katinų nukentėta, bet gali būti, kad nuo paties katinavimo – gal ir dvikojis vydamas gerokai trinktelėjo. Na, čia tik vienas iš galimų variantų, galėjo ir dar kur įkliūti, nebūtinai sąmoningas kažkieno veiksmas, tačiau faktas, kad kai neturi namų tai visko daugiau ir dažniau nutinka.
Dabar, tikim, Žiezdrelė, būdamas labai meilus, bendraujantis katas dar ras namus ir pagyvens kaip ramesnis, prie namų katinas. Tas randas sugis, o randai vyrus puošia, ir ras namus.
To linkim visi, ar ne?
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email