Akiukas Rainiukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Akiukas. Išaugęs-neišaugęs, nes nauja veislė tokia – trumpas, drūtas, bet minkštutis kaip pliušinukas, kompaktiškas tarsi 4mėn amžiaus katinukas apvaliai apvalių kampų-nekampų, trumputėmis kojelėmis, nu tikrai nauja veislė, nežinau kaip dar pavadinsiu, gal Rundelių?..
Kai jis ir dar penketas mažuliukų, išgedusiomis nuo infekcijos akelėmis, gripuojančių mažylių gavom, ilgus mėnesius gydėm, nežinojom ko tikėtis, tik patį tikėjimą laikėm. Su jo padėjimu, išaugo trys Akiukai. Akelėmis kaip sagelėmis, plona melsva plėvelė aptrauktomis – prieš šviesą, tiesa, žiūrėkit, nesimato beveik tos plėvelės, matosi gyvos, žalios akelės. Šiaip, šešėliuose įprastuose matosi akių melsvuma. Katinukas mato, bet silpniau, na, kaip mes, žmonės, tarkim, trumparegiai, taip ir katinukas. Smagiai laksto, trankiai žaidžia, vartosi, griūna, kabinasi, žodžiu, smaginasi įprastai, silpnas regėjimas tai dar nieko tokio.
Tai jau dabar praėjęs vargus, nusičiaudantis kartais per dieną kartą, kartais išgirstu čiaudulį kas antrą dieną, žodžiu, išsičiaudėjęs pagaliau, tik pasitreniruojanits retsykiais, kad visai neužmiršt:)
Tvarkingas, mielas, meilus įkyriai ir nenuilstamai – eina ir eina, glaustosi ir glaustosi, murkia garsiai ir pristojęs neatstoja nors tu jį ir šimtą kartų nukelsi – lips atgal, mėgins, kabinsis, su kantrybe prilygstančia kalno viršūnę užsibrėžusiam iki vakaro pasiekti alpinistui.
Jau kastruotas, nors dydžiu, kaip sakiau, prilygsta mažiukui, o svorio iš viso neturintis – kaip oras, bet minkštas, bet tikrai lengvas – kilogramas oro juk mažiau sveria nei koks tarkim sunkus kilogramas?.. bent jau taip atrodo turėtų būti:))
Mėgsta konservus ir virtą vištieną, sausą gerą iš bėdos pagraužiantis, prie bliūdo pirmas, nuo bliūdo paskutinis, nenuilstamai sugrįžtantis patikrinti ar bliūdai neprisipildė šviečiu nauju konservų skoniu?:)
Globojamas namuose, 861232962
Jo brolis ir sesutė tokie pat kompaktiški, begaliniai meilučiai gyvena ir Jūsų laukia globos namuose.
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633