Akla katytė

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
..bet neišgyveno. Ir ją pagavo maras, kaip dar keletą. Jos neliko, mažylės. Turėjo daug laiko, kokį mėnesį per kurį jei būtų radusi namus, būtų sau ir išgyvenusi. Deja, tiek katinukų ir tiek mažai juos imančių…
Čia ilgas rašymas, tai gal paskutinis postas šį vakarą…
 
Katytė akla. Jos akiduobės tuščios. Akytės išvarvėjo. Taip būna kai infekcija akių būna beveik nuo gimimo kai kačiukai net neprasimerkę. Mama sirgusi rinotracheitu, tad palikuonims tokia infekcija gali būti. Jos sesės – siamutė ir kita juoda mažylė su akytėmis ir sveikomis, o ši mažylė net ir nemačiusi kas yra kas, nejautusi kas yra šviesa.
Bet užtat ji jaučia prisilietimą, ji jaučia-užuodžia žmogų, aplinką, draugystę ir šiltas rankas. Ji orientuojasi erdvėje ir gali gyventi ir gyvens pilnavertį katės gyvenimą namų aplinkoje. Dabar jos snukutis labiau primena mažos pelytės, tuo labiau, kad ji buvusi labai silpnutė, išaugo kol kas tik pusė savo sesės dydžio, ji visai kaip pelytė… Augant ir gerai gyvenant tas snukutis nebus toks smailas, aišku, pastambės. Katytė suaugs, gal ir bus smulkesnė, paauglytės dydžio.
Kokia ji? Na, ji rami. Gyvena vis dar su mama kate ir sese. Išleista iš narvo, ji uodžia orą ir lėtai vaikšto, apsižiūri – pajunta aplinką. Kiti aplink ją dūksta, o ji ramiai uodžia orą. Kažkada žais. Kai bus visiškai tikra kas aplink. Kai pamatys tai vidine akimi.
Šiais metais jau ne vienas pusaklis ar netgi visiškai aklas kačiukas rado namus. Rado žmones, kuriems tai nepasirodė kliūtis. Tai žmonės, kurie turi užuojautos ir yra labai stiprūs, atsilaikantys prieš pasaulio neteisybes, jas priimantys ne kaip bausmę, bet kaip pamoką.
Tikiu, kad ir ši, vos kumščio dydžio mažylė suras kelią į tokio žmogaus širdį.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633