Amarilis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Rimtų katinų rytas. Suaugusių, išaugusių į gražuolius, žmonės buvę anksčiau, kol jie buvo mažiukai, katiniukai buvo glostomi ir tai darant buvo šypsomasi, rodės, tai meilė?Nu ne, ne meilė, tai tik būdingas žmogui egoizmas ir atsakomybės, užauojautos, sąmoningumo nebuvimas – katinukas išaugo iš pūkelio, nereikalingas.
Amarilis įspūdingas katinas su plačiai, stipriai, raumeningai išreikšta galvytės konstrukcija:)) Rėmas!;) Labai dailus, šnekorius katinas, iš galvos formos tai man rusų multfilmo Karlsonas, kuris gyvena ant stogo auklės Frekenbok katinytės Matildos prototipas:) Labai gražus katinukas. Bendraujantis, pasakojantis, besiglaustantis, ant rankų imamas, nešamas – nepyksta, nes glostai, nes jam reikia trūksta dėmesio. Kitų katinų, žinoma, nenori, pasinervina su dešimtimis kitų turėdamas kasdien šimtus kartų prasilenkti, tačiau niekur nesidėsi, prasilenkia, gyvena. Namuose būtų ponas karalius, labai norėtų ir laukan turėti galimybę išeiti, būtų nuostabus katinas Jūsų šiltoje, ramioje sodyboje.
Kastruotas, apie 3 metų amžiaus katinulis, čipuotas ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: