Apvaliagalviai – raina balta

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną

Netekom jo staigiai ir visiškai netikėtai. Kai atrodė, kad vakcina turėjo suveikti, jis saugus, katinukas vieną dieną pasijuto blogiau, kitą jo jau neliko…

 

Kol kas tik tokios foto – kaip tas pats kadras, net be judesio praktiškai ir dar kad būna vakarinis makiažas, vakarinės suknelės… tai ir čia – vakarinės foto. Mobiliakinės. Fe. Nu bet ką padarysi, kad gyvenimas tokio tempo kad net laiko stebėtis nebelieka – tik fiksuoji, fiksuoji, fiksuoji… net ir dalintis nėra kada… žodžiu, senos (visos dvi savaitės, žiūriu praėjo), negražios, statiškos, tačiau vis – informacija, tikiuosi Jus pasieks kad ir kaip sausa sužiedėjusi duona, bet, šiaip ar taip – maistas.
Katinukai apvalučiai, minkštučiai, trumpučio, tankaus kailiuko, galvytėmis kamuoliukais, ausiukais apvaliais,žandukais pasidedamais, nes ore jau nesilaiko, žodžiu, gražuoliai šaunuoliai jau smarkiai žengia adaptacijos keliu, liko tik į namus pavadinti ir džiūgauti, kad, va, Jums tai pasisekė! Jūs tai nučiupot! Laaabai faini. Ir jau nukirminti, nublusinit, vakcinuoti, čipuoti, dar vos keturių mėnesių, kurių kastracija bus pasirūpinta dar už poros mėnesių ir … nu ką „ir“, ką „ir“ – imkit!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…