Ara

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ara tai konkreti laputė – nei pridėt, nei atimt. Na, nebent pridėjimu laikysim tą faktą, kad lapės kojos trumpesnės, tai Arai atėmus penketą cm iš kojų ilgio ir gausis – konkreti lapė!
Ir smulkutė tokia pat, ir… norėjau rašyti, tokia pat meili:) Na, bet jei tik į išvaizdą žiūrėti tai man lapės atrodo be galo meilios, mielos, žavios. Ara tokia pati. Matosi, kad labai ir prieraiši, kai jai nauja aplinka, kai aplink loja dar nepažįstami šunys tai ji glaudžiasi prie šono vos stabteli ir pritupi jos nereikia kviesti – prisispaudžia šoneliu ir stebi kas aplink, gaudo garsus, bando atspėti kiek priešų ir kiek draugų ją šiame kieme aploja. Tikiuosi buvo daugiau sveikinančių:)
Ara jaunutė, metų neturinti, apie 7-8kg sverianti laputė.Meilybė.
Šiuo metu atrodo rujoja tai po kokio mėnesio bus pasirūpinta jos sterelizacija, o dabar jau ieškomi jai nuolatiniai geri namai su gerais juose gyvenančiais šeimininkais. Ara irgi su Jumis gyvens tuose geruose namuose, dalinsitės sofa, kėdute, tikėtina ir lovute, kaip beje, ir transporto priemone, nes teks kartu keliauti, važinėti, žmonėtis, nes būsit vienos šeimos nariais.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633