Ara

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Ara. Meilė iš pirmo žvilgsnio. Gerumo begalinio. Mielumo, švelnumo, draugiškumo – viskas pas ją begaliniai. Džiaugsmingumas – straksi iš laimės vedžiojama, dėmesį rodo kaip retas kuris šuo – pabėgėja į priekį, bet vos tik stabteli kad pritūpt nufotografuot iškart skuta atgal ir į glėbį – ir pašoka, ir veidą lyžtelia ir rankas prabėgdama palaižo. Ji visa į žmogų, nors jai toks pasilakstymas kaip gyvenimo dovana. Ilgos jos beveik dešimties metų gyvenimo dovana. Net šiurpas nupurto, kad toks džiaugsmingas, taip bendravimo ištroškęs gyvūnas visą laiką praleido pririšta patvartėje. Reikia tik įsivaizduoti kaip ji kentėjo nuo skausmo galėti tik sukti trumpus ratus ir … viskas. Daugiau nieko. Dešimt metų. Ir išlikti tokio būdo. Protinga, prieraiši, miela, dieve, kokia ji dėkinga, kad ji gali bėgti. Dėkinga visiems Jums, kad ji galės su Jumis prabėgti. Lyžtelti ranką. Stebuklingai geras šuo. Su visais.
Ara. Draugė. Tik į kambarį, kad būtumėt kartu – kad galėtų visada prie Jūsų prieiti. Net nemanau, kad ji panorės pasitraukti. Aišku, jai bus šilta viduje, jai netinka butas, netinka lipti į nė kurį aukštą. Jai reikia sodybos ir atvirų durų ir, svarbiausia, atviros Jūsų širdies įsileisti meilę iki pat pat…
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email