Aramis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Aramis. Labai gražus, tiesiog puikus šuniukas. Ir… visose foto – Aramis. Skiriasi?Taip, skiriasi – paskutinė foto prieš pusantrų metų. Ir toks bus po metų. Tikrai bus. Daugiau negalim taip padaryti Aramiui, gražiam kaip princui, bet nutekintam į kaimą, kur pabėgo kartą, kitą, trečią į gretimo kaimo didelę kiemo šuniukų kompaniją ir ten pasiliko. Galiausiai iš to kiemo pasiėmėm net nežinodami, kad tai buvęs mūsų Aramis, jau nuo būdos… Tai va, toks grožis ir likęs – aptukęs, susmukęs, prigesusiomis akutėmis, dar nukarpėm ant viso kabančius skliūrus tai ir kailis vos ne trumpaplaukis, ausyčių kailiuko iš viso nelikę..ech,,, gaila žiūrėti Bet visa tai ataugs, šuniuko akys ims žvilgėti, gražus, dailus stotas vėl atsiras ir bus toks pats gražus, nepaprastai gražus princas!
Aramiui apie trys metai amžiaus, jis kastruotas ir bent jau prieš pusantųr metų turėjęs didelę aistrą sugraužti kokio baldo dalį, net slenkstį kai protestuodavo nenorėdamas likti vienas namuose. Dabar nežinom, gal jo potraukis taip išreikšti protestą jau pasikeitė į nuolankumą laukti neniokojant namų?Reikia patikrinti. Tikimės, kad išaugo iš to kaip iš savo gražaus rūbo, kuris, ačiūdiev, ataugantis ir mažius sužydės netrukus.
Taigi, mažutis, dailutis ir būsimas gražuolis princas Aramis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: