Aramis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kas čia?A?Jei netgi neprisimenat, jei tik pirmą kartą matot, tai ne priežastis nepažinti, nes į jį pažiūrėjus iškart matosi – kraujas mėlynas, kilmė – karalaitis. O vardą galima atspėti – kas daugiau jeigu ne Aramis?Visi tie pagražinimai, kvarbatkos baltos, galionai ir pentinai, garbanos, šauni plunksna nuo plačiakraštės skrybėlės nukarusi ir praktiškai matau nosinaitę – nėriniuotą, baltą, kampelis kyšo – dabita Aramis juk!
Vizijos, bet ne iš piršto laužtos, sutikit.
Aramis buvo trumpam namus radęs, nes patiko, nes sutiko, kad nesvarbu ką jis besugraužtų, bet bus namuose numylėtinis. Sugraužė slenkstį. Ot, tai kam, Arami, slenkstį lietei?? Juk dėl baldų sakė nieko tokio, jei apgrauši. O tu iškart slenkstį!
Na, žinoma, čia toks juokavimas, bet aš suprantu, kad po slenksčio gal būtų grindys sekę?.Ne juokas.
Tai didžiosiomis raidėmis rašau – ARAMIS NELIEKA NAMUOSE VIENAS, JEI LIEKA GRAUŽIA. Kas po ranka arba dantimis pasitaiko. Jis nori ir turi būti kartu su žmogumi. Ir taškas.
šJuk galėtumėt taip atsakyti:)
Jaunutis, vos virš metų, nedidelis, taksinio tipo šunelis visas laukime Jūsų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633