Arčis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Arčiui 9 mėn. Plaukai ant galvos šiaušiasi – nuo 3mėn. Arčis prie būdos pririštas. Va, čia tai sąmoningas kankinimas to nesuvokiant, nes… nu kur dėti šuniuką, kuris skirtas gyventi prie būdos (kur daugiau?…juk ne kambaryje…šika, myža…) ir nors toks mažas, bet viską daro, ką jau minėjau, dar pridėkim, kad į kojas kabinasi, šokinėja, lipa, dreskia nagučiais, dėmesio prašo, iš kiemo bėga, juk nenusaugosi, o kambaryje tai juk, jau rašiau ką daro, dar ir plėšo drasko, na žinot, žaidžia, irgi mat, netvarka, o dar be to, jo net ir norėdamas nesudrausminsi – Arčis kurčias….
Visa pasaulio liūdnybė kartais telpa vieno mažo šunyčio rudose blizgėse pusiau nelabai blizgančiose, nes ilgai blizgėjo, ilgai laukė, cypė, šokinėjo, kabinosi dar labiau į kojas tiems kurie prieidavo, maisto atnešdavo, dar labiau nuo savęs stūmė, nes nu negali tiesiog atsigint – lipa, šoka, cy;ia…nu baisu. Čia žmogui baisu?Žmogui nėra baisu, jis viską išsigalvoja, tuos savo baisumus, baisu buvo šunyčiui, mažučiam vaikui, pririštam ant grandinės, diena iš dienos, valanda po valandos, kai minutės mums prašvilpiančios vėju jam slinko kaip sunkiausi juodi krušos prisotinti debesys….
Arčis nukabintas nuo būdos po pusės metų. Rastas ir nukabintas, priglaustas namuose, kambaryje ir laukia savo žmogaus, kuris daugiau neleis jo niekam nė pirštu paliesti jei tas pirštas tokio pat kaip tų, kurie matė tik save ir nematė mažučio šunyčio…
Artis be galo geras, draugiškas su visais, ir su šunimis, ir su katėmis, tik reikia atsiminti – jis negirdės Jūsų komandų, prašymų, negirdės balso tembro iš kurio paprastai šunys viską supranta ir be komandų. Jis nieko negirdės, jis tik matys Jus. Jūs turite būti pasiruošusiais jam atsiduoti, iš dalies galima sakyti, aukotis, nes turėsit prisitaikyti, būti irgi kitokie, nei visi likusieji šuniukų šeimininkai. Bet Jūs būsit neišskiriami draugai. Tas tai faktas.
Dėl Arčio skambinti tel.: (8 623) 89 151