Argus

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Argus bus puikios išvaizdos šuo. Dabar jis puikus nors matęs šalto ir šilto, o svarbiausia nematęs maisto.
Blogiausia, kad tokių visi nori – gali negali, turi sąlygas neturi, turi bent kiek gebėjimų ir noro gyventi su sportišku norinčiu erdvės ir laimės užsiimti žaidimais, bendravimu, kartu laiko leidimu šuniu ar neturi nieko iš išvardintų, bet suveikia žmogiškas noras pasipuikuoti (prieš ką??) ir įsigyja malinua ar dar kokios kitos veislės.
O užtektų tiesiog pasigėrėti – puikus, nuostabios išvaizdos, laikysenos gyvūnas ir to turėtų pakakti. Na, nepasiduokim savo įgeidžiams, prieš tai pagalvokim;)
Be to, kad jis malinua (dokumentų neatsinešė, vadinasi, mišrūnas), jis turi netgi geriau nei tai – jis puikaus charakterio, norintis bendrauti, dievinantis žmogų, iškart žaismingas, švelnus, prisirišantis ir nuo pirmų žingsnių besispaudžiantis prie žmogaus, kad tik arčiau, dar arčiau ir kad jau visai būtų arti tai kai stovi tai letena užmina ant žmogaus letenos ir taip stovi – prie kojos ir ant kojos:)
Einantis/ bėgantis kaip žirgas – lengvai, grakščiai, spyruokliuojančiai, aukštai iškelta galva. Puikus. Ir apleistas. Daugiau to nebus. Ieškomi tokie patys – puikaus būdo žmonės.
😉
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email