Arkanas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šeimininkė naktį paguldyta į ligoninę, rytoj važiuojam paimti Arkano, nes nėra jį kam prižiūrėti.
 
Pasinaudokit proga – jei įrodysit man šįvakar, kad turit labai geras sąlygas, neprastesnes nei jis turėjo savo namuose ir esat turėję panašų šunį ar pažįstat šunis, jų elgesį ir norit užsitarnauti Arkano palankumą ir draugystę, rytoj galėtume pavežti Jums tiesiai į namus (jei jie ne Klaipėdos krašte pavyzdžiui:) )
Svarbiausia geras voljeras, aptverta namų teritorija ir Jūsų noras ir apsisprendimas, o ne trumpalaikis užgaidis.
861232962
 
Protingas Arkanas. Šiandien netyčia išbėgo už vartų tai nors vienas buvo, galėjo bėgti, bet niekur nuo jų nėjo, vaikščiojo aplink kol jį globėja pasiėmė nuo gatvės.
Čia tokia situacija, kad ją žinant neklaustumėt „kodėl“, tiesiog padėkim šiam puikiam Vidurio Azijos aviganiui, apie penkių metų Arkanui rasti kitus namus. Kad šuo puikus ką jau ir kalbėti, grožis jų nepaprastas. O čia dar sniege tai iš viso baltas baltame skęsta viename.
Arkanas įpratęs gyventi voljere naktį, o dieną paleidžiamas namų teritorijoje. Nei vieno iš savo šeimininkų nedievino labiau nei kito ir tai yra gerai dabar kai norima rasti jam kitą šeimą, nes vadinasi jis nėra iš tų, kurie prisiriša prie vieno kurio, o tada sunku rasti kas norėtų tokio didelio šuns bijant, kad prisirišus prie vieno, nenorės klausyti kito. Žodžiu, gerai tai ir gerai kita, kad jis nerodė per savo gyvenimą niekam ir agresijos ar piktumo. Jo išvaizdos užtenka, kad kas mato tas gerbtų ir jam nieko pult nereikia kad kam reikėtų įrodinėti savo sargumą.
Žodžiu, Arkanas bus geras šuo savo naujiems šeimininkams, kurie turės voljerą ir va taip va, galės išleidinėti po teritoriją jam nors kiek apsipratus naujoje vietoje.
Šuo baisiai gražus, toks didingas…
Šiuo metu jis Zarasuose ir per pora savaičių reikia jam rasti naujus namus.
Dėl jo skambinti tel.: 861232962