Aura

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Keletas žodžių apie laba gerą šunį. Tik patikslinkim ką vadina geru šunimi. Nes kai sako geras šuo, tik savus prisileidžia, kiti į kiemą bijos įeit, arba, tarkim, įeit įleidžia, o išėjimo galimybę, žinok, palieki už vartų, įeidamas. Tai čia ne. Tuo požiūriu, nėra geras šuo.
Auros gerumui nusakyti reikia kitokio požiūrio – ji miela, meili, trokštanti bendravimo, buvimo kartu, greta, už nugaros, prie kojos, takelio priešaky braunantis pro jaunuolyną gerų grybų rinkt, liuoksinti lenkčių kas greičiau į vandenį – ji ar kamuoliukas, paknopstomis pro atdaras duris vidun sugrįžus pasivaikščiojus – kas pirmas ant sofutės BLINKT ir dusui pirmam nuslūgus palaimingai snustelti iki vakarienės. Su vaikais, su suaugusiais, su kitais šunimis. Priprastų ir prie kačių, ir kitų augintinių, neturi agresijos, piktumo apraiškų.
 
Šeimos šuo.
Dabar dar pokūdė, dar atsiganyt kiek, tada pasirūpinsim jos sterilizacija. Tą galima padaryti jau būnant naujuose namuose.
Ji ta pati, kurios devyni šuneliukai iš Veliuonos dalinami ir jau atrodo tik trys liko namus surasti. Auros pavėžėjimas iš Veliuonos irgi organizuojamas visomis kryptimis. Nors iš visų krypčių Veliuoną irgi įmanoma pasiekti, taigi, tik skambintis ir tartis dėl apsilankymo. Jei patikėjot, pamatėt ir patiko tai kai susitiksit, kai pažinsit tai stebinsit save kur buvot anksčiau, kad be Auros nuobodų laiką leidot.
 
Dėl šunytės skambinti jos globėjai tel.:865688920, arba 861232962
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633