Bagira

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Vis negaliu pamiršti, turiu pasidalinti, kad ir Jūs nepamirštumėt, o kai kurie gal pirmą kartą išgirstumėt-pamatytumėt. Mūsų Bagirą. Pirmosios foto prieš pusantrų metų darytos kai Bagira buvo gerai atsiganiusi, puikiai jautėsi ir buvo neapkirpta. Ir tada jau pramaišiui seka Bagiros nuotraukos kai po pusantrų metų įvairaus gyvenimo (buvo radusi namus, buvo beveik praradusi ir sublogusi, grįžusi į globos namus ir tada jau sulaukusi savo laikinos globėjos Vilijos pasiūlymo laukti savo tikrojo šeimininko pas ją ant sofutės) ji sėdi apkirpta:) Tai toks kontrastas:) Štai, pažiūrėkit ir suprasit kokį nuostabų kailį ji užsiaugins vėl po gero pusmečio ir kokiu didžiuliu šuniu gali tapti:)Tai galėtumėt pasirinktinai – turėti liauną kurtę, arba po to paturėti platų meškiną-jaką:)
O šiaip Bagira pagal charakterį – vėjas. Ir ne tas, lengvas, silpnas, bet priskirčiau prie viesulinių, nešančių visus pasaulio srautus ant uodegos galo:)
 
Taigi, nepaprastai greita, pralenkianti vėją, labai judri, kaip nepasėda, labai draugiška kai myli ir parodanti dantukus (na, parodanti, nesakau, kad kandanti) kai sunervini. Pvz., kojų plautis nemėgo. Tiksliau, nebuvo pratusi, mes paprastai ne kaskart kojas nuplaunam kai iš pasivaikščiojimo į voljerą grąžinam šunį. Tai va, nepripratinom. Tai dabar Vilijai, ją globoti į Dusetas parsivežusiai tenka mokyti. Bet šiaip Bagira tvarkinga. Na, ir laiminga. Su Flipu, pudeliuku Vilijos. Iš pradžių nebuvo laimingi abu, dėl dėmesio konkuravo, bet, va, kai reikia lėkti laukais plevėsuojant plaukais, tai lekia, lenktyniauja abu ir jokios konkurencijos.
Taigi, su šunimi gali gyventi ir gerai sutarti. Su žmogumi, kaip jau išsiaiškinom, irgi:))
Smulkiau, daugiau apie Bagirą lai dabar jau Vilija pasakoja, paskambinkit ir pamėginkit, gal gausit šį nežemiško grožio šunį:)
868432114
Sterilizuota, apie 3 metų šunė
https://www.facebook.com/vilija.visockiene/videos/1959142057495180/?fref=mentions&__xts__[0]=68.ARC3kBIIJkQEDdVLyuS5G2AtYxlpDRalCeCSQalmLyjJCZWMEgu5EWo34LUUNJzb0-gipBTCB1MTMVqUlRhbzsi-BXkxJzIc_WvT-zHsA7__QMGJaSKlHhG01_WIWW73GBUhxw5J50cjeu4IcTNyu68Vw9MtIT-4VRiti2eRWQZjV79rSh-ugdZK5RMyleetXNULc-iHwuRz7XIHuZrhr0vCGn0HJ4aJXkVaxysW_SZgQZG21En0K-h7tjvVwj_RL3QHuCOvEic-19xpitIYrGFfuJxSQF4RZXqhMe62i_lGMETOdsGcWOOEFCb4rJlWAu_JIVYLo_0yD6DEpIiK1cHvFA&__tn__=K-R