Balčiukas Brolis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Balčiukas Brolis. Likęs paskutinis iš vienos sodybos paimtų septyneto katinukų. Visi jau radę namus, visi džiaugiasi žmogaus dėmesiu, o Balčiukas Brolis jo taaaip ištroškęs, taip nori. Tik įeik į kambarį tai iškart ir prie kojų, ir po ranka, ir galvutę iškėlęs šypso, murkauja, kalbina, klausinėja kas geresnio, kas naujesnio, kaip kokia katytė plepytė:) Nuotraukose toks neatrodo?Na, nuotraukose daug kas ne taip atrodo, čia jis nustumtas, su juo nekalbėta, nes jei pradėsi dialogą tai jau nuotraukų niekaip nepadarysi, visos bus susilieję iš tokio atstumo – 5cm nuo veido:)Tada tik kariasi, lipa, niekaip neko nepadarysi. Tenka atstumti ne kartą kol pagaliau atsisėda tolėliau ir nepatenkintas ausis užraitęs sėdi. Mąsto kas čia atsitiko kad su juo taip?..
Virš metų amžiaus kastruotas ir visa kita padaryta, apvalutis, minkštas, trumpučio kailiuko katinukas. Balčiukas Brolis.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633