Bartas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu va gi Barto dantukai matosi – tai maksimum penkis metus jam duotum! O pagal jo energiją, judrumą, aktyvumą tai ir visus du ir ne daugiau! Jau toks aktyvas, toks gyvsidabris, toks panelių mėgikas tas mažuliukas trumpomis kojelėmis ir vos savo krūtine-rėmu žeme nesivelkančia, palei pat palei pat mažius su savo viso gal 8kg. Nelabai noris dar jo ant rankų nešioti, nes taip neseniai rodos sėdėjo tokio piktumo, kad net sienos trupėjo kai į jas žiūrėjo (na, gal tos sienos trupėjo, nes jas Bartas vienoje vietoje net išskuto už būdos užlindęs ilgas baimės ir pykčio valandas kai buvo atvežtas ir viskas jam čia taip nauja ir baisu buvo). O kai pamatė, kad čia nėra baisu, kad mes tikrai nesam tokie baisūs (na, bent jau ne tokie, koks jis mums buvo:) ) tai ojoj – pasidarė meilučiukas per minutę – tiesiog įėjau į voljerus, žiūriu, Bartas nosiuką padėjęs sėdi, akytes juodas sagytes įsmeigęs žiūri, iškart tapo aišku – eis šiandien Bartukas į lauką ir bus gerutis šuniukas. Ir tikrai! Išėjo be problemų ir ant kelių korėsi ir veidą uostė ir rankas palaižė, žodžiu, pasižadėjo būti geras už visus vedžiojimus:)
Kas nori tokio mielo, geručio, nors ir su charakteriu, bet jau meilučio mažučio, nepaprastai gražaus šuneliuko?Būsimo Jūsų draugo, o kitus nuo Jūsų apginsiančio?Arba, atvirkščiai – Jus nuo kitų?:)
Beje, Bartukas kastruotas. Jau
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633