Bentis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Benčiui du metukai (apie dešimt kilogramų sveriantis). Jo buvo sunki vaikystė. Pilnas kiemas įvairių mašinų, rakandų, griozdų ir tarp jų, visur paraišiota šuniukų. Ne dešimta, gal mažiau. Bentis gimęs vienam jų. Kaip buvo niekas nežino, bet kai Bentį, beveik metinį atsivežėm ir jam, ir jo broliui, Strazdui, buvo naujiena viskas pradedant bendravimu. Baikštūs, įgąsdinti, Strazdas paniškai bijantis visų ir visko ir su ta baime širdutėje pragyvenęs pusantrų metų, prasidėjus jau nesibaigiantiems epilepsijos priepuoliams išėjo… Bentis drąsesnis, beveik drąsus, tik kuklus, jautrus ir ankantis. Atšokusi tinklainė, gydymas palaikomasis, tiksliau, lėtinantis procesą, kuris greitai progresuoja ir viena akimi visai nematantis, kita šešėlius, kurie baigia uždengti šviesą.
Geras Bentis, nedidelis, ilgesnėmis kojelėmis, vis prigulom palei žemę, toli į priekį ištiesęs kakliuką eina uosdamas orą ir kontūrus, formas į kurias negalima atsitrenkti. Uoslė šuniukui išsigelbėjimas, ja jis mato visa kas supa atminčiai padedant suformuoti vaizdų formas prisimenant kas kur ir kodėl yra ir gali būti. Vis dar kažkas matyti, tai neklumpa, į sienas jei kur ir atsitrenkia tai dar ne bėda, pavadėlis šuniuko vedlys, žmogus jo akys ir jo viltis.
Benčiui reikia vilties. Pirma tai laiko apsiprasti jam jei tik atsiras žmogus pakankamai jautrus ir pakankamai stiprus, kantrus, turintis laiko skirti dėmesį, turintis švelnumo ir turintis supratimą, kad aklumas tai nėra gyvenimo pabaiga, kad neturėjimas žmogaus tai jau yra tai, kas veda į neviltį. Visa įmanoma ir visa padaroma. Tik keletas žmogaus savybių, ryžtas ir … ir visa susidėlioja. Noras ir ryžtas – dinamitinis junginys.
Vis dar tikiu, kad jo riestą noselę pamils. Kad jo kas žingsnis išverstas glostymui pilvelis jaus geras rankas. Kad faktas, jog jis aklas nesugadins nuotaikos, tik pakels ją sprendimui.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email