Bentis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Tūbele susuktas per pora cemų iškištas iš snukučio liežuviukas jam alsuojant visuomet pagreitintu tempu. Jis visuomet skuba – bėgti, sėsti, pasitikti, apsidžiaugti ir jei pamato svetimą žmogų pabėgti. Įtraukti liežuvio nėra kada – visuomet pridusęs nuo gyvenimo bijantis, skubant viską greitai, kad išvengti visko kas jį baugina. Tai Bentis. Metų laiko apie 8 kg sveriantis mažylis. Gerutis. Nenuskriaus nieko, pats bijo skriaudų, smūgių, kurių greičiausiai buvo. Jam akių tinklainės atrofija. Taip nutinka ir dėl smūgių, ir dėl įgimtų dalykų, čia nežinosi.
 
Bentis jau nemato viena akyte, kita tik šešėlius, bet apaks ir ja. Gydymo jokio nėra. Glaukomai vaistų nėra, operacijos neatliekamos.
 
Prie savų Bentis pripranta greitai – keletą dienų kasdien pasivedžioji ir jau iš tolo pamatęs jis išeina iš savęs, pakyla į orą, skraido ir nusileidžia tik kai pavyksta voljere sugriebti kad prisegti pavadėlį. Noras pasivaikščioti, būti glostomam pakelia jį į tokias aukštumas, kad tai trukdo jam net orą įkvėpti ir tiesiog leistis prisegamam. Pirmiausiai turi jį pasigauti kai nors mikro dalelę ramiau pasijunta. Kaip tai atrodo?Sunku papasakot, reikia pamatyti. Kai noras maišosi su skubėjimu, baime apksritai viskam.
Lauke būna ramesnis, mielai glaudžiasi, lenda po ranka, kad glostytum, kiša nosiuką kad aplaižyti veidą, prigula prie kojos, verčia glostyti pilvą. Viskas žaibo greitumu, viskas su vėju.
 
Jis galėtų būti Jūsų šuniukas. Bet jis tikriausiai neatsikratys baime kitiems, sutikti žmogų jį vedantis būtų iššūkis ir neaišku ar tai kada pasikeis. Jis Ypatingas. Ir tuoj bus aklas.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633