Betatet

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Betatet – tai tokia neįsivaizduojamai smulkutė, mažutė katytė, kuriai jau visai netoli kokių gal 10 mėn., bet mažutė kaip 4-5mėn. smulkmenytė dideliausiomis kaip porceliano lėkštutėmis akutėmis. Kai narvukė, kuriame laikom, nes jai drąsiau nei dideliame kambaryje ir galim tada ją paglostyti, pasipratinti, ko šiaip kambaryje negalėtume, nes pabėgtų ir vis dar palašinam į akytę vaistus, nes vis skaidrios ašarėlės rodosi, nors panašu, kad gal tas kad ir nedidelis, bet toks ryto ašarėlės atsiradimas taip ir liks, tai navuky ją išglostom, ji įsižaidžia, įsidūksta kad ir vietos mažai, bet palinksmina save. Tada ir į rankas paimam, išglostom glėby nors ir norinčią sprukti. Betatet bus tikrai meili katytė ir namuose tikrai greitai, na, kaip kam atrodys ar greitai, jei per mėnesį ar du taps meilute?;) Bet taps. Ir bus pati meiliausia, gražiausia, Jūsų Betutė:)
Dar galima paklausti Vaidos, ji prieš mėnesį paėmė Betatet sesutę Tetatet;)Tokią pačią laukinukę, gal pamatys ir pakomentuos kaip joms sekasi namuose draugauti:)Tiesa, ji paėmė savo ryžikui į draugiją tai jau jie audu ai jau tikrai bus susidraugavę:)
Tai va, Betatet žavi mažylė, sterilizuota ir visa kita, laukia Jūsų rankų, Jūsų rūpesčio, Jūsų meilės kad galėtų išlieti savąją.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633