Beveik melsvaakė pilkšvaakė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia keturi pupiai. Paprastai taip vadina mažus šuniukus, bet man jie PUPIAI ir baigta! Aš negirdžiu Jūsų prieštaravimų! Esu užsispyrusi ir baigta – p u p i a i !
Viena iš jų, sakykim, pirmoji – juos niurkiau šiandien nuo iki ir negaliu nepasakyti apie kiekvieną jų nors šį tą.
JI nuostabi. Pradėkim nuo to. Pirma foto – prieš niurkymą, toliau jau po išbučiavimų, ištampymų, išniurkymų ir nuniurkymų. Pradžioje prieštaravo, po to stebėjosi, po to jau matyt nuvargo ir susitaikė. Rytoj pirmą etapą praleisim – jau bus šiltesnė, minkštesnė ir ilgai minkyt nereiks – pradės leistis. Žinoma, nuo oro irgi priklauso, visi leidžiamės po truputį.
Kažkas tokio, nesuvokiamai gražaus. Plačiaburnė, trumpa, apvalutė, nes dar ir maža, apie 2mėn va ką tik ką tik sukakusių ir rankomis nebuvusi liesta tik čia pajutusi, kad nors šnypšti, tačiau tai negelbsti, nes esi toks gražus ir mielas net tuo savo gyvatišku atvira burna šššš, kad niekas tavęs nepaiso ir nori užbučiuot.
Jos akys melsvos. Čia kažkas išskirtinio – sesės pilkšvos, o jos melsvos. Mažų kačiukų iki panašiai 6 sav. taip b8na ir tada pasikeičia iš mėlynų į geltonas, rudas, žalias, salotines, pilkas, o šios jei iki dabar nepasikeitė tai panašu, kad jos tėtis buvo siamas ir savo neatrodančiai kilmingai, nes ne siamiškų spalvų, vis dėl to akių spalvą padovanojo. Taip praktiškai nebūna. Bet tik praktiškai. Matyt šis atvejis daugiau teorinis:)
Nu ką daugiau?Negaliu (nors galėčiau) tęsti, net nusibosiu, stabdausi ir sakau ji nukirminta, nublusinta, čipuota ir kai paaugs bus sterilizuota. Ji ieškosi namų. Jūs tik pažiūrėkit kokia ji!!!
🙂
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633