Bilis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu Bilis ne jorkis. Aš jam jau sakiau, kad jetus, Bili, kad tu būtum jorkis… Suprato, kad taip greitai namų neras, bet kad jei užsakytumėt kirpyklą, grožio procedūras tai žagteltų ir belen kokių grožių prisižiūrėjusieji – Bilis gautų dešimt balų!
Bet kirpykla nėra svarbiausia ko jam reiktų, netgi šiomis sąlygomis jam to jei ir galėtume, bet negalim užsakyti, nes po to jau voljeran negalėtų, sušaltų, reikia, kad imtų, vežtųsi kirptis ir jau tiesiai namolio.
Bilis įsidrąsinęs parodė balselį, iki tol kol nebuvo išvestas į lauką tai iš viso ramybės uostą vaidino, tik uodegiuką buvo pradėjęs vizginti, bet tyliai, be žodžių. Ir atsargiai dairėsi kad kas į lauką išves, su kuo pirmu susidraugaut teks. Draugiškas jis, nerodė nei mažiausio piktumo, tik atsargiai, nedrąsiai stebėjo visus, pratinosi. O ir pavedžiotas, ir vedžiojamas laikėsi atsargiai, kukliai, truputį baugščiai, reikia Biliui laiko kad naujoje vietoje, prie naujų žmonių apsiprastų. Bet pripras. Ir gerus namus ras. Labai mielas ir mielai atrodantis, gal apie 9kg sveriantis šuneliukas.
Lauksim kas bus jam draugas, pavadins į namus:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email