Bima

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Bima. Nu tikrai mielumo, jautrumo, ramumo ir gerumo šunytė-mišinukas. Nedrąsi kol susipažįsta, bet švelniai prisikalbinus griūna ant nugaros – glostyk pilvelį. Glaudžiasi, spaudžiasi prie šono, mielai, ramiai ir švelniai, apkabini ir glostai, glostai, kasai plačią, labai per plačią biškį perpenėtos meilybės nugarą ir jai tas nepabosta, pačiam irgi nenuobodu tik vis nėra laiko, stebuklingai nėra laiko, laukia kiti.
Į lauką prisikalbini išeiti vis paglostant išsivedi tai reikalus greitai padaro ir vėl eina kur saugiau, į vidų. Lauke uodžia nepažįstamą jai orą, pripildytą koncentruotu daug daug šunų buvimu, garsais ir kvapais. Nėra ramu, reikia apsiprasti, reikia laiko.
Šunytė, kuriai davėm vardą Bima, panašiai kaip laikutės mišrūnė, tik, kaip sakiau, svorio tikrai turėtų būti mažesnio, manom, kad gal sterilizuota tai dar ir tai ant jos labai matosi, pasirodė prieš kokias tris-keturias savaites Draugystės soduose, nedrąsiai glaudėsi pakrašty, nesuprasi, ar galėjo kažkaip nuklysti, o jos šeimininkai vyresnio amžiaus ir tiesio nežino kur ir kaip ieškoti?Ar šeimininkų neliko, o ja niekas nepasirūpino, tiesiog leido išeiti iš namų?Panašu, kad gyvenusi arba kambaryje, arba gal voljere. Prisirišusi prie savo šeimininkų, buvusi tikrai geriausia draugė, o ir šeimininkų mylėta, kas nutiko?… Sunku pasakyti, tik spėlionės. Dalinkimės, gal vis dėl to kas nors apie ją ką nors dar žinos ir pasidalins.
Bima.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email