Bimas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Bimas. Kaip matome, kažkoks didžiulis mišrūnas, vadinamas Azijos aviganis ar panašiai, iš tų, kurie sveria bent 60 kg ir jau vien savo masyvia galva, didžiuliu kūnu kelia pagarbą ir prisibijoma net artintis.
Bimui 6 metai, taip jau nutiko, kad neliko kam juo toliau rūpintis. Liko šunelis, kaip sakoma, ant ledo.
Nuotraukos darytos artimųjų, jo šeimos narių ir tai tiesiog matytųsi net jei nežinotume – pažiūrėkit koks prisirišimas jose ir kiek jose telpa visko visut visutėlio – atsidavimo, meilės, prieraišumo, kai jis per savo akis pasirengęs išspinduliuoti visą save kad tik įtikti, patikti, būti paglostytam, pakalbintam ir galų gale, jau vien kad prie jo prieina ir dičkis lydosi. Dėmesio vergas. Kaip ir mes visi esam dėmesio vergai, kurie gerai jaučiamės palabinti, paglostyti žvilgsniu ir jau visai viršūnė – išgirdę ir pajutę.
Grįžtam prie Bimo. Draugiškas. Apsiprasti reikėtų ir būtų draugiškas kaip kad buvo namiškiams. Sargus. Čia jau kas be ko, tokie moka ir gali būti sargiais. Gyvenęs prie grandinės, tačiau reikia geresnių sąlygų, didesnio ploto, daugiau laisvės ir atsidavimas dar labiau pražįstų.
Šiuo metu Bimas Ignalinoje. Dėl jo skambinti tel.: 867334048